Карантин продовжили до 24 квітня

25 березня 2020 17:05  1603   0

карантин, режим надзвичайної ситуації, продовження

Кабінет Міністрів вирішив ввести режим надзвичайної ситуації на території усієї України. Також ще на 30 днів скрізь продовжили карантин: на 21 день – до 24 квітня включно.

Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну, – повідомило Міністерство освіти і науки.  
"Прошу не плутати надзвичайну ситуацію із надзвичайним станом. Вона не обмежує конституційних прав, а лише консолідує зусилля",– зазначив прем'єр Денис Шмигаль.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

МОН також надало роз’яснення, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги максимально мають бути переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі, при цьому навіть за працівниками, що фактично не виходять на роботу, за законом зберігається середня заробітна плата.

За матеріалами 24tv.ua і konkurent.in.ua