У Ніжині AIRBUS створить центр обслуговування гелікоптерів

31 липня 2019 13:56  1722   0

центр, гелікоптери, Ніжинський авіаційний загін

МВС України спільно з Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування системи авіабезпеки, який буде базуватися в місті Ніжин.

Як передає видання «Надзвичайна ситуація», там вже експлуатуються і обслуговуються вертольоти H255.

"Я щиро вдячний за вашу присутність в Україні і увагу до спільної роботи над цим великим проектом ... Я вдячний, що з вашого боку присутня технічна сторона, адже ми зацікавлені в повній експлуатації техніки Airbus", - сказав заступник міністра МВС Сергій Гончаров.

Нагадаємо, що в рамках контракту з придбання гелікоптерів, восени МВС відправить наступну групу пілотів на навчання до Франції. Після цього вони стануть пілотами-інструкторами.
При цьому в червні черговий гелікоптер Airbus H225 Super Puma (бортовий номер 52), здійснив переліт в Україну, щоб поповнити вертолітний парк Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Раніше ми писали: 
У Ніжин прибув ще один гелікоптер Super Puma. Фото

При цьому міністерство внутрішніх справ в грудні 2018 року вже отримало два перших гелікоптера за контрактом з французькою компанією Airbus Helicopters.

Довідка. Airbus H225 Super Puma - далекомагістральні пасажирські гелікоптери, розроблені як наступне покоління цивільного сімейства Super Puma. Маючи два мотора, гелікоптер здатний прийняти на борт двох пілотів, борт-провідника і 24 пасажири. Максимальне корисне навантаження - 11 тонн. Вертоліт здатний розвивати крейсерську швидкість в 260,5 км / год на висоті 5 тисяч 900 метрів, бойовий радіус становить 857 км, перегінна дальність - 985 км.

mynizhyn.com за матеріалами trust.ua