Фестиваль творчості і драйву у Графському парку. Фото

24 травня 2019 23:02  1859   0

фестиваль, Графський парк

Сьогодні, 24 травня у Ніжині стартував фестиваль «Faza Fest» - це молодіжний творчий захід, який покликаний розкрити таланти молоді і зробити самовираження доступнішим. Головним ідейним ініціатором  фестивалю є Семенченко Василь - студент 2 курсу Філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

"Я просто зустрічав на вулиці талановитих людей і тут виникла така ідея - зробити фестиваль для творчих людей без заявок і лишніх офіційностей," - розповів нам Василь.

фестиваль, Графський парк

І ось вже другий рік у Ніжині проходить такий молодіжний і драйвовий захід. Графський парк для цього обрали не просто так. Цей парк має досить велику територію, але знаходиться у занедбаному стані. Студенти самостійно привели до ладу ділянку і хочуть привернути увагу до благоустрою території Графського парку.

Сьогодні можна було відвідати галерею в лісі, музичний вечір і Land Art - це   напрямок в мистецтві, що виник в США в кінці 1960-х років, в якому художник створює твір нерозривно пов'язаний з природним ландшафтом.

Такий оригінальний напрямок в мистецтві відтворив у Графському парку студент 2 курсу Природничо-географічного факультету НДУ - Володимир Мальцев. Тут вам і розбите серце, і руни, і людина в якій кожен може впізнати себе.

фестиваль, Графський парк

Навіть дощ не став на заваді фестивалю. 

Завтра, 25 травня буде продовження заходу: 

- 12.00 – відкриття другого дня;
- 12.00 – 18.00 – вільний час для перегляду візуальної творчості;
- 18.00 – 20.00 – музичний вечір;
- 20.00 – 22.00 – літературник. 

Приходь на фестиваль «Faza Fest» і отримай заряд натхнення, позитиву і драйву!

Фото Наталії Нікітіної