Ніжинська доросла поліклініка та лабораторія переїжджають

09 вересня 2019 18:10  5765   0

поліклініка, пологовий, переселення

Уже зовсім скоро, звернувшись за потребою до дорослої поліклініки, ніжинці не знайдуть там ні лора, ні терапевта, ні хірурга.

Всі ці спеціалісти перейдуть працювати в інше місце. Те ж саме і з лабораторією, яка ще знаходиться по вулиці Успенській. Вільна площа знайшлася на території пологового будинку в блоці "В".

Про це сайту mynizhyn.com повідомив головний лікар ЦМЛ ім. М. Галицького Олександр Костирко: "Плануємо створити там потужну медичну структуру. Це надасть змогу раціонально використовувати кадри, зменшить опалювальну площу, що призведе до економії коштів, дозволить швидко, за потреби, провести госпіталізацію".

Остаточно з датою медичного переселення ще не визначилися, але докладають зусиль, аби до 15 вересня все закінчити. Людей сповістять оголошеннями через мережу Інтернет.
 
Що буде з приміщенням поліклініки для дорослих? За словами О. Костирка, медичний напрямок там буде збережено. Половину приміщень отримає сімейна медицина, поруч розміститься судово-медична експертиза, МСЕК, можливо, буде й комунальна аптека. Також тут залишається кабінет довіри й інфекційний кабінет.

Валентина Пильник